person_outline
search

bannersokolka1

Pohádkové safari - projížďky chomutovských zooparkem s pohádkovými bytostmi

Jízdy Safari expresu v Podkrušnohorském zoopark ve večerních hodinách s pohádkovou atmosférou. Během jízdy uvidíte po cestě spoustu pohádkových postaviček, například na rybníce vodníka a rusalkami, peklo s čerty a nebe s anděly. Termíny 2017: 11., 12., 18.,19. 8.

Safari expres vyráží během léta v pravidelných časových intervalech s návštěvníky, kteří si chtějí prohlédnout chomutovský Zoopark trochu jinak. Kromě vlastního areálu zoologické zahrady se můžete podívat do výběhu Eurosafari, kde se v prostoru volně pohybují nejrůznější zvířata evropského a asijského původu.

Večerní vyjížďky vás zavezou nejen mezi zvířata, ale také k pohádkovým bytostem. K vidění budou tulivé víly, slet čarodějnic, perníková chaloupka, na vodě zatančí Rusalka a souprava projede nebem i peklem. Možná zde potkáte také čerty, anděly, vodníky nebo loupežníky či smrtku s oběšencem na šibenici. Potkáte i čarodejnice, které zavírají děti do klece, dokud jim neřeknou básničku nebo nezazpívají.

Jako doprovodné kulisy mají účinkující pohádkové bytosti kromě kostýmů i nejrůznější rekvizity. Čarodějnice uvidíte s košťaty, loupežníci mají bambitky a kanóny a třeba permoníci kopali s kladívky a lopatami.

Termíny pohádkových projížděk: 11., 12., 18.,19. 8.2017  – Pohádkové safari (od 18 do 24 hodin). Pro velký zájem doporučujeme zarezervovat si včas vstupenky! Vstupenky koupíte od 1. srpna v předprodeji na pokladnách zooparku. Mimochomutovští si mohou jízdenky rezervovat na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Posted: 2017-01-11 12:42:50