person_outline
search

bannersokolka1

Street Food Festival Holešovice

V neděli 23. dubna 2017 na vás bude čekat zase něco kolem 50 pečlivě vybraných stánků, namíchaných z profesionálů i amatérů. Začínáme klasicky v 10 hodin a pojedeme do vyprodání (někdy mezi 18. - 20. hodinou).

Profesionálové i amatérští performeři se i letos představí s tím nejlepším ze street foodu. Na SFF se prezentuje jídlo ulice. Tedy jednoduchý, srozumitelný sortiment, za přijatelné peníze, inspirovaný buď zajímavým zahraničním streetfoodem (např. galetky a palačinky, sekaná v housce, hamburgery, pizza, tacos, falafel, sendviče, polévky, ale i sushi nebo Pho), nebo vylepšením streetfoodu místního. Chceme se vrátit k samotným kořenům street foodu a zachovat ho v jeho naprosté jednoduchosti a účelnosti, bez zbytečných příkras.

Proto jsme se rozhodli ke změnám především v oblasti sladké nabídky. Rádi bychom nabídli skutečné pouliční jídlo, a proto chceme vyměnit makronky, cupcaky, dorty apod. za dobroty, které více ladí s myšlenkou SFF a tím pobídnout ke kreativitě a vymýšlení alternativ (např. churros, lívance, zmrzlina apod.).
 
Kvalitní, pestrá a originální nabídka jídel je jednou ze zásadních myšlenek SFF. Zároveň se SFF zaměřujeme i na zajištění účasti zajímavých lidí, projektů, odborníků, hudby, ale i neziskových záměrů a převratných koncepcí.

Akce je pro všechny, kdo se chtějí dobře najíst, rádi zkouší nové chutě, v multikulturní prostředí se cítí jako doma, rádi se poznají s lidmi z nejrůznějších koutů světa a baví je netradiční prostory, ale i pro další lidi, kteří se chtějí přijít prostě pobavit, poslechnout si dobrou hudební produkci a dozvědět se hodně zajímavostí při doprovodném programu.Posted: 2017-02-16 15:44:12