person_outline
search

bannersokolka1

Jaro na Mutěnsku - Festival otevřených sklepů

Třicítka vinařů z malebného Mutěnska vás na dva dny přivítá ve svých sklepích a búdách v Mutěnicích, Čejči, Hovoranech a Šardicích.

Přijeďte objevit malebné Mutěnsko, oblast kde najdete stovky malých vinohradů, stovky búd malých vinařů i sklepů přímo pod domy ve vesnicích a stovky poctivých vinařů se skvělými víny. Na návštěvníky čeká jako vždy třicítka otevřených sklepů v obcích Mutěnice, Čejč, Terezín, Hovorany a Šardice, degustace vín přímo z rukou vinařů, cimbálky i další kulturní program a chybět nebudou ani krajové speciality snoubené s vínem.

V ceně dvoudenní vstupenky získáte degustaci všech festivalových vzorků, vstup do všech sklepů, tištěného průvodce s podrobnými medailonky vinařů, degustační skleničku, stylovou tašku, možnost využití festivalové autobusové dopravy a vstup na vybrané akce doprovodného programu zdarma.

Jarní festival začíná oficiálně v sobotu 22. dubna, sklepy se otevřou od 10.00 do 21.00 hod. s následným večerním programem. V neděli pak pokračuje od 10.00 do 15.00 hod., po oba dva dny s možností nákupu vín. Centrální registrační místo v Mutěnicích bude otevřeno v sobotu 22. dubna.

Účastníkům je k dispozici také autobusová kyvadlová doprava. V sobotu jezdí kyvadlo v intervalu 15 minut a všechny spoje na minutu přesně. Navíc další spoje ráno a večer přiváží a odváží účastníky z hotelů v širším okolí.Posted: 2017-03-16 10:05:06