person_outline
search

bannersokolka1

Březnové prohlídky Státního zámku Kynžvart ve všední den

Chtěli by jste navštívit zámek Kynžvart už v březnu? A bojíte se, že bude zavřeno? Správa zámku Kynžvart vám otevírá své brány již v březnu každý všední den ve 13:00.

Chtěli byste navštívit zámek Kynžvart už v březnu? A bojíte se, že bude zavřeno? Správa zámku Kynžvart vám otevírá své brány již v březnu každý všední den ve 13 hodin. Budete provedeni nádhernými zámeckými interiéry Metternichů, kde spatříte například i práce nejvýznamějšího italského sochaře 19. století Antonia Canovy. A samozřejmě i muzeem a slavným kabinetem kuriozit, kde je vystaven kupříkladu originální stůl Alexandra Dumase či další osobní předměty známých historických osobností.

Na tuto dobu není nutné se objednávat. Pokud byste chtěli zámek navštívit mimo tuto dobu, je možné si pro skupinu prohlídku zámku objednat na tel. +420 354 691 269 nebo e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Případné změny jsou možné, proto prosím sledujte aktualizace na našich internetových stránkách.Posted: 2017-03-23 14:44:36