person_outline
search

bannersokolka1

Vítání jara v Zeměráji

Kde jinde políbit svou lásku než pod rozkvetlým stromem v Zeměráji. Společně si můžete vychutnat třeba piknik v trávě nebo vytvořit kouzelný hliněný amulet a ten zavěsit na strom splněných přání v přírodní svatyni Zeměráje. Kromě toho si samozřejmě užijete stovku dalších atrakcí Zeměráje.

Přírodní park plný zážitků pro děti i dospělé u Orlické přehrady. Více než sto různých her, hlavolamů a dobrodružných úkolů na ploše devíti hektarů je vytvořeno tak, aby se do hry a řešení mohla zapojit celé rodina. Najdete zde i několik skutečně výjimečných atrakcí.

Objevíte zde reálnou vesnici z raného středověku obklopenou zahradami a pastvinami, kde si můžete společně s jejími obyvateli vytočit nádobu na kopacím hrnčířském kruhu, příst a tkát, mlít mouku, podrbat kozy nebo třeba okopávat zahrádky. Dále na vás čeká kilometr dlouhá stezka naboso - jediná v ČR, vedená v rozmanitém terénu přes les, louku, skály, pole, balvany, potok a dotvořená různými přírodními materiály jako šišky, oblázky, jehličí aj. Její součástí jsou i balanční prvky a řada zábavných úkolů zaměřených na poznávání české přírody. Připravena je také přírodní krytá herna, archeologické i paleontologické naleziště, různá bludiště a hřištělukostřelnice, fotbalgolf, vodní hrátky, dobrodružné hledání tajemných symbolů, které skrývají záhadu ukrytého pokladu nebo pátrání po Kamenech času.
 Posted: 2017-04-25 06:54:58