person_outline
search

bannersokolka1

Zahájení rekreační sezóny na Vranovsku 2017

"Zahájení rekreační sezóny na Vranovsku" je oblíbenou akcí, která i letos nabídne víkend plný zážitků pro rodiny s dětmi, turisty, milovníky historie i pro ty, kteří chtějí prožít pěkný jarní víkend na Vranovsku.Představí i novinky rekreační sezóny 2017.

Víkend plný zajímavých zážitků můžete prožít na Vranovsku v rámci tradičního Zahájení rekreační sezóny 2017.

V sobotu 20.5. a v neděli 21.5. připravili provozovatelé turistických míst, atrakcí, restauratéři a ubytovatelé speciální akce a služby pro návštěvníky Vranovska. Mnohé z akcí a služeb budou ve zvýhodněných cenách nebo i zdarma.

Z možností si může vybrat opravdu každý. Jen namátkou uvádíme: - zdarma bude varhanní koncert, návštěva keramické dílny, exkurze do vodní elektrárny, vycházka do přírody s průvodci NP Podyjí - pro sportovně zaměřené rodiny i jednotlivce bylo připraveno množství adrenalinových aktivit, netradiční cyklokuriozity, šlapací káry... - nedílnou součástí víkendu bude i provoz lodí a turistického vláčku - výroba a prodej tiffany lamp a vitráží spojenou s výstavkou - a celá řada dalších možností.Posted: 2017-04-25 11:50:28