person_outline
search

bannersokolka1

Tvořivé víkendy - Dětské centrum Ptáček

Hledáte lákavý, zábavný, podnětný víkendový program pro děti a zároveň hlídání dětí? Dětské centrum Ptáček pořádá Tvořivé víkendy, kde děti čeká den plný hraní, zábavy a vytváření. Je připravený podnětný program pro děti, který rozvíjí jejich dovednosti a schopnosti.

Během tvořivých víkendů čeká děti den plný hraní, zábavy a vytváření. Program je vytvářen spolu s dětskými psychology a pedagogy tak, aby rozvíjel dovednosti a schopnosti dítěte. Děti se tak od útlého věku seznámí s nejrůznějšími materiály a technikami, získají k umění vlastní a osobitý přístup, naučí se kombinovat, nebát se realizovat vlastní nápady, jít po vlastní cestě a mít radost z vlastní tvorby. Pravidelnou součástí je chvilka pro rozcvičku, hudební blok i pauza na svačinu.

Tvořivé víkendy jsou určeny pro děti ve věku 3-12 let. Maximální počet dětí ve skupince je 10. Děti pracují s lektory samostatně. Tvořivé víkendy jsou pořádány každou sobotu od 14:00 do 17:00. S sebou prosím dětem dejte přezůvky, svačinu, pití a pracovní tričko či zástěru.

V době od 13:00 do 14:00 a od 17:00 do 19:00 je možné využít hlídání v herně (100Kč/hod, sourozenecká sleva - další dítě -20 %).Posted: 2016-10-27 09:44:17