person_outline
search

bannersokolka1

Zámecké sklepení v moci pekelné

Zveme vás na již proslulé hrůzyplné představení se šťastným koncem určené otrlým dětem v doprovodu rodičů.

Slyšeli jste o slávě zámeckého pekla? Pak pro vás máme skvělou zprávu! Zámecké sklepení se opět zaplní pekelnou pakáží! O druhém adventním víkendu budou mít hříšníci možnost navštívit Pekelné království. A nepropadne-li jejich duše Luciferovi a jeho strašným služebníkům, poznají také království nebeské. Návštěvníky čeká patnáctiminutová prohlídka pekelných slují plných čertů a zatracených duší. Pocítíte hrůzu a beznaděj. Pokud ale budete upřímně litovat svých hříchů, dojdete ke spáse a prožijete radost, když dostanete druhou šanci, abyste na povrchu zemském své chyby napravili.

Čertiska v čele s Luciferem, andílci a sv. Mikuláš budou návštěvníky bavit během padesátky představení. V rámci patnáctiminutové prohlídky pekelných slují čekají na zatracené duše různé nástrahy. Pokud ale budou upřímně litovat svých hříchů, dojdou ke spáse a prožijí radost, když dostanou druhou šanci, aby na povrchu zemském své chyby napravily.

Program je vhodný pro statečné děti od 6 let či pro trapiče jakéhokoli věku. Na každý vypsaný termín bude k dispozici 30 vstupenek (on-line vždy 24 lístků). Ovšem i ti, kteří si termín nerezervují, mohou do pekla zajít. Na místě bude na každý čas 6 lístků.
Akci Zámecké sklepení v moci pekelné společně pořádají Smetanova Litomyšl, o.p.s., Dům dětí a mládeže Litomyšl, Smetanův dům a Státní zámek Litomyšl.

Program je vhodný pro statečné děti od 6 let či pro trapiče jakéhokoli věku.Posted: 2016-11-02 12:48:18