person_outline
search

bannersokolka1

Oslavanské Permonium – zábavní park s příběhem

Uprostřed výrobního areálu Strojíren Oslavany najdete ráj permoníků - park Permonium®. Návštěvníci zde naleznou největší nadzemní bludiště v ČR, imitující na povrchu systém důlních chodeb, důlní jezero, sopku propojenou s dvouúrovňovým lanovým centrem, prales a důlní štoly s dalšími atrakcemi.

Zábavní park je určený nejen pro dospělé, pro které jsou připraveny dovednostní i vědomostní úkoly, ale i pro děti.  V jednotlivých atrakcích se odehrává interaktivní hra "Magic Permon", řízená pomocí moderních informačních technologií.

Návštěvník zde může na své trase zažít příběh jednoho ze šesti oslavanských permonů. Každá ze šesti tras skrývá přibližně 26 atrakcí, lidé si mohou vybrat ze tří různých úrovní náročnosti. Indicie k úkolům zadávají přímo permoníci. Čekají je čtyři typy úkolů – adrenalinové v lanovém centru, fyzické, vědomostní o historii hornictví a dovednostní. Poslední desátý úkol je pro všechny společný – sjezd z těžební věže do dolu Kukla. Každý návštěvník má tři životy, a když nenajde kód, přichází o jeden. Pokud zvládne splnit všechny aktivity, vyhrává poklad. Velkou atrakcí je také zrekonstruovaná těžební věž Kukla vysoká čtyřicet metrů, která kromě výhledu láká na oslavanské pověsti.

Novinkou sezony 2016/17 je Vodní svět, kde najdete vodní atrakce nebo nová generace hry Magic Permon.Posted: 2016-11-03 18:14:50