person_outline
search

bannersokolka1

Zázrak Vánoc a Ježíškova dílna

Zázrak Vánoc a Ježíškova dílna budou připraveny od 17. 12. do 21. 12. ve Skleněném paláci na Praze 6 nejen pro rodiny s dětmi, školy a školky se vstupem zdarma. Těšit se můžete na Adventní stezku, magický adventní kalendář, poklad se zimní vílou a tvůrčí Ježíškovy dílny.

Naučná Adventní stezka všemi smysly pro děti i dospělé přinese příběh z Betléma, Svatou Lucii, Svatou Barboru i Svatého Mikuláše a tradice s nimi spojené. Dětem i dospělým umožní přivonět, naslouchat i ochutnat české zvyky a tradice Vánoc, přírody kolem nás a jejího bohatství.

Návštěvníci obdrží hrací kartu s kvízy, hádankami, šiframi a doplňovačkami, která je provede stezkou a výzvou, kolik toho o své zemi a tradicích vědí, jak dobře znají příběh Betlémský a svaté postavy z českého kalendáře z prosincového období i s jejich krásnými příběhy. Po celou dobu bude návštěvníky programem provázet anděl nebo zimní víla.

JEŽÍŠKOVA DÍLNA
Dětem ze škol a školek nabídneme tvorbu vánoční dekorace na stůl domů. Voňavý košíček, adventní věnec, větev na dveře nebo svícen na poličku. Rodiče tak obdrží dárek - výtvor dle fantazie jejich dítěte. Senioři a maminky nebo tatínkové s dětmi pak mohou kdykoliv v týdnu přijít a tvořit společně.Posted: 2016-11-23 09:13:44