person_outline
search

bannersokolka1

Workshop na tvorbu z palet

Také vás už dostihl fenomén současti v podobě paletového nábytku? Toužíte mít doma nějaký originální kousek, který se nikdy neokouká? Zároveň však máte tak trochu strach se do jeho výroby pustit úplně sami a bez pomoci odborníka? Pak je náš kurz výroby paletového nábytku určen právě pro vás!

Nejlepší způsob, jak se naučit tvořit z palet, je zúčastnit se našeho workshopu. Je koncipován pro začátečníky a běhěm něho se naučíte pracovat s paletou, jak ji co nejlépe využít. Dále se naučíte pracovat se všemi potřebnými nástroji a budete proškoleni k používání strojů jako je pásová bruska, pokosová pila a další, které nám umožňují práci se dřevem.

Kde workshop probíhá?
Workshop probíhá v dílně tomu přízpůsobené. Najdete nás v Liberci. K dispozici jsou 4 pracovní stanoviště a proto je třeba si místo předem rezervovat.

Kolik to stojí?
Cena víkendového workshopu v rozsahu 15 hodin je 2.500 Kč na osobu. Začínáme v sobotu v 9.00 – 17.00 a v neděli 9.00 – 16.00. V případě zájmu si s sebou můžete vzít další osobu, která bude platit 1.250 Kč.

Co si vzít sebou?
Je třeba být řádně oblečen do dílny. To znamená pracovní oděv a pevnou obuv s plnou špičkou. Vezměte si s sebou také pití a svačinu.Posted: 2016-11-24 07:51:12