person_outline
search

bannersokolka1

Bednářská výzva 2016 aneb Předvánoční podvečer s pivovarskými bednáři

Přispějte k výzdobě vánočního stromu na nádvoří pivovaru a doneste nám do Návštěvnického centra do 14. prosince vlastnoručně vyrobenou ozdobou a získejte odměny! Navíc 15. prosince přijďte na nádvoří pivovaru a užijte si vánoční atmosféru s pivovarskými bednáři a bohatým doprovodným programem.

Bednáři Plzeňského Prazdroje vyhlašují 3. ročník Bednářské výzvy – soutěže o nejkrásnější vánoční ozdobu na pivovarský strom!

Přineste vlastnoručně vyrobenou vánoční ozdobu do 14. prosince na recepci Návštěvnického centra pivovaru a získejte vstup na speciální prohlídku pivovarských sklepů zdarma! Navíc můžete vyhrát i další zajímavé pivní ceny.

15. prosince od 16:00 hodin pak přijďte na nádvoří pivovaru a užijte si s námi předvánoční podvečer s pivovarskými bednáři. Budou se konat speciální prohlídky pivovarských sklepů, zazpíváme si spolu se sborem Semtamtón vánoční koledy, proběhne vyhlášení vítěze Bednářské výzvy a ozdobíme pivovarský strom. Také si budete moci zkusit sestavit transportní soudek na pivo či vypalování raznic Pilsner Urquell a pivovarští bednáři vám představí své řemeslo. Navíc se můžete těšit na speciální teplé občerstvení v průběhu celého podvečera.

Speciální prohlídky pivovarských sklepů proběhnou 15. prosince od 16:30 do 19:00 hodin, každých 30 minut.Posted: 2016-11-27 08:50:19