person_outline
search

bannersokolka1

Práce se studiovým světlem

Zvládněte dokonale využívat světla ve fotografickém ateliéru, abyste dosáhli nejlepších výsledků.

Rádi byste začali pracovat v ateliéru hned a kvalitně, případně si zařizujete vlastní ateliér a potřebujete poradit s vybavením a jeho parametry, které by vám sloužilo a neutráceli jste za něj zbytečné peníze? Prostě přijďte zjistit, jaké možnosti vám světlo ve fotografii nabízí.

Cílem kurzu je naučit se nasvítit a správně exponovat základní fotografické scény. Je kladen důraz zejména na produktovou a portrétní fotografii, ale dozvíte se i o svícení architektury, interiérů, krajiny a dalších námětů. Získáte take znalosti, které můžete zúročit, budete-li si studiová světla teprve kupovat. Po absolvování byste měli být schopni samostatně realizovat běžné světelné kompozice a zbytek záleží už jen na vašich tvůrčích záměrech.

Kurz je určen začínajícím i pokročilým amatérským fotografům,kteří chtějí poznat zákonitosti práce se světlem a přivést tak své představy do zdařilé podoby. Kurz je také určet těm fotografům či fotografkám, kteří mají zájem začít pracovat se studiovými světly.Posted: 2016-12-04 06:54:12