person_outline
search

bannersokolka1

Memoriál Dr. Jana Vedrala

Memoriál Dr. Jana Vedrala - Letos se uskuteční další ročník mezinárodního závodu FIS Memoriál Dr. Jana Vedrala v kategorii Masters. Závodit se bude ve třech alpských disciplínách - Slalom, Obří slalom a Super-G. Uvidíte zde parádní lyžařské výkony závodníků ve věkové kategorii 30 – 90 let!

Závodit se bude ve třech alpských disciplínách - Slalom , Obří slalom a Super-G. U zrodu tohoto závodu stál pan Vladimír Málek - předseda Ski klubu Masters při LK TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, který organizoval všechny jeho ročníky, přičemž poprvé se závod uskutečnil v roce 2009.

Mezi závodníky Masters je tento závod velmi oblíben a věříme, že i mezi veřejností, kterou bychom tímto chtěli na tuto akci pozvat, se najde spousta fanoušků, kteří svým fanděním podpoří všechny závodníky,  jejichž nejmladší kategorie začíná  po dovršení věku 30 let a nejstarším účastníkům bývá i přes 90 let. Velmi se na Vás těšíme a věříme, že si tuto  zajímavou akci nenecháte ujít.

Pořadatel: TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, Vladimír Málek, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 603 828 342.Posted: 2016-12-15 14:56:44