person_outline
search

bannersokolka1

Bowling & Billiard Dejvice

Moderní bowlingové centrum na Praze 6 nabízí příjemné čisté prostředí, v neděli nekuřácké. K dispozici je zde šest profesionálních drah AMF, kulečníky, šipky, fotbálek.

Příjemné čisté prostředí Bowling & Billiard Dejvice nabízí šest profesionálních drah, které umožnují úpravu mantinelů pro děti. Dále jsou zde k dispozici 2 stoly na pool 7ft kulečník a jeden stůl na karambol 7ft, zahrajete si tady také šipky, fotbálek a airhokej.

Soutěživí hráči si zde mohou vybrat mezi několika turnaji - ABL 4. + 5. + 6. liga Dejvice (celoroční a celorepubliková soutěž), Turnaje Smíšených Párů (tak zvané "Mixy" jsou turnaje pro dvojce složené z muže a ženy) a Dejvická Devítka (turnaje pro jednotlivce na nedělní podvečer).

Restaurace s wi-fi připojením o kapacitě 140 osob nabízí v létě posezení na zahrádce. Parkování před vchodem.

Bowling & Billiard Dejvice, jeden z nejhezčích bowlingů v Praze, si můžete také pronajmout pro firemní či soukromou párty. Maximální kapacita je 130osob. Profesionální personál má mnohaleté zkušenosti s pořádáním takových akcí. Připraví pro vás raut, uspořádá firemní turnaj, zajistí poháry, diplomy i medaile.Posted: 2016-12-16 14:34:10