person_outline
search

bannersokolka1

Svatební den ve vile Löw-Beer v Brně

V sobotu 7. ledna 2017 se od 10 hodin uskuteční ve vile první svatební den. Pro budoucí nevěsty, jejich maminky, tetičky, babičky a vůbec pro všechny zájemkyně jsme připravili ve schodišťové hale vily ukázky aktuálních svatebních trendů.

V sobotu si můžete užít Svatební den do brněnské vily Löw-Beer. Od 10 do 18 h se budoucí nevěsty a jejich blízcí mohou seznámit s aktuálními svatebními trendy a načerpat inspiraci pro svůj velký den. Svatební profesionálové ve vile představí širokou nabídku služeb. 

Své služby zde budou přehledně na jednom místě prezentovat svatební profesionálové, kteří dokáží tento významný životní okamžik připravit a zrealizovat k plné spokojenosti snoubenců a jejich rodin.

Bude na vás čekat výstava svatebních a společenských šatů, ochutnávka vína, ukázka svatebních oznámení a mnoho dalšího. Můžete si vyzkoušet i líčení nebo svatební účes. 

Zpestřením celého Svatebního dne budou dvě módní přehlídky připravené ve spolupráci se Salonem první republiky. Konají se v 11 a 15 h a přiblíží historii odívání v první polovině 20. století. Salon první republiky připravil jedinečnou dobovou módní přehlídku s názvem Jen pro ten dnešní den... aneb Svatební šaty v proměnách času.Posted: 2017-01-07 08:28:02