person_outline
search

bannersokolka1

Máte doma sestavený lego model? Pochlubte se a soutěžte o ceny

Víte, že děti mohou 1 svůj LEGO® model přinést do Kostkolandu v OC Galerie Butovice a zapojit ho do soutěže? Výtvory budou až do 30. 4. 2017 vystavené v OC, kde bude možné si je prohlédnout a dát hlas tomu nejlepšímu.

Věže, domy, letadla, vesmírné koráby nebo další libovolné modely sestavené z kostiček LEGO®, které váš potomek poskládal, už nemusí obdivovat jen rodina, kamarádi a spolužáci. Vyberte proto se svým dítětem ten nejlepší z nich a zaneste jej do Kostkolandu nebo prodejny Bambule, kde dostane svoje vlastní číslo a poputuje do jedné ze skleněných vitrín OC Galerie Butovice.

Ani hlasující nepřijdou zkrátka
Společně s vyhlášením 3 nejlepších LEGO® architektů, které proběhne vždy začátkem měsíce, čeká dárková stavebnice LEGO® i na 1 hlasujícího z řad rodiny, přátel a návštěvníků obchodního centra. Za podporu dětských architektů mohu totiž stavebnici LEGO® vyhrát i oni. Stačí jen, aby na hlasovací lístek napsali číslo vystavovaného modelu, který se jim nejvíce líbí, a donesli je do schránky na Informacích.Posted: 2017-02-16 16:08:43