person_outline
search

bannersokolka1

Otevření turistické sezony v Českém Švýcarsku 2017

O víkendu 21. dubna – 23. dubna 2017 proběhne již tradiční vyvrcholení společného Otevření turistické sezóny v Českém Švýcarsku, kterou připravuje obecně prospěšná společnost České Švýcarsko s dalšími partnery. Připravena je pestrá škála především turistických akcí Českého i Saského Švýcarska.

Tradiční společné Otevření turistické sezóny v Českém Švýcarsku připravuje společnost České Švýcarsko s dalšími partnery. Pro příznivce přírody a turistiky je v této malebné oblasti pískovcových skal připravena řada zajímavých sportovních a výletů s průvodcem, každý s jiným programem a zaměřením.
 

Pátek 21.4. 12:30 – Odemykání Křinické cyklostezky

Cyklovýlet s průvodcem národními parky České a Saské Švýcarsko po tzv. Křinické cyklostezce. Vyjíždí se z Krasné Lípy, trasa vede jedinečnou krajinou podél řeky až do Bad Schandau. 

Sobota 22.4. 9:00 – Výlet k sousedům do Saska – Míšeň

Výlet vlakem z Krásné Lípy do Míšně za prohlídkou historického centra města i na návštěvu Míšenské manufaktury MEISSEN v rámci tzv. Dnů otevřených dveří. Na tuto akci je nutné se předem přihlásit. 

Sobota 22.4. 17:00 – Koncert v Rumburku

Poutní písně Šluknovska a díla regionálních autorů zazní na koncertě v klášterním kostele sv. Vavřince. Vstupné je dobrovolné.

Neděle 23.4. 8:30 – Exkurze OKOLO Českého Švýcarska - Šluknovsko a Benešovsko

Představení méně známých, přesto atraktivních míst regionu. Vycházky s průvodcem po městech Šluknov a Benešov nad Ploučnicí a jejich okolí. Na tuto akci je nutné se předem přihlásit. Posted: 2017-03-31 07:16:58