person_outline
search

bannersokolka1

Terénní triatlon Hostivař 2017

5. ročník triatlonového závodu na horských kolech odstartuje 25. 6. 2017 v nádherném prostředí Hostivařské přehrady a Hostivařského přírodního parku. Závod je určen pro všechny věkové a výkonnostní kategorie včetně dětí.

Na konci června se uskuteční druhý triatlonový závod ze seriálu H-Triatlon TOUR 2017, který v dubnu zahájil běžecký kros v přírodní rezervaci Skalka. Účastníci mají jedinečnou možnost strávit poslední červnový víkend v příjemném prostředí hostivařského areálu, kde se Finep Terénní triatlon koná již po čtvrté. Pro závodníky je připraven bohatý sportovní i doprovodný program.
 
Sdružení H-Triatlon navazuje na předchozí čtyři úspěšné ročníky a také letos se Finep Terénní triatlon, který proběhne 25. června, koná v rámci bodovaného seriálu H-Triatlon TOUR 2017. Ten zahrnuje celkem tři pražské závody a závěrečný Houmrův triatlon v Jiříkově. Hlavní cenou letošního H-Triatlon TOUR  je letenka na Havaj a dvě LG LED televize.

Účastníci Finep Terénního triatlonu si mohou vybírat z několika kategorií délky a obtížnosti trati. Závod je určen jak pro dospělé, tak pro děti, které mají při včasné online registraci (do 15. 6.) startovné zdarma. Pro vítěze je nachystána finanční prémie ve výši 5.000 Kč.

Jednotlivci si mohou vybrat ze tří typů startovného SILVER, GOLD a PREMIUM. Základní SILVER startovné pro jednotlivce činí 300 – 500 Kč, v závislosti na termínu registrace. Závodníci mají k dispozici energetický balíček, čipové měření času včetně zapůjčeného čipu, občerstvovací stanici na běžecké části závodu, drobné občerstvení v cíli závodu, elektronický certifikát s výsledkem, finisherskou medaili a další služby. V ceně startovného v úrovni GOLD a PREMIUM získá každý závodník navíc bonusové služby.  Již tradičně bude část výtěžku ze startovného a prodeje triček „Tělo musíme překvapit” věnováno na charitativní účely.

Připraven je také bohatý doprovodný program pro děti i dospělé. Děti si užijí den se skákacím hradem, malováním na obličej a řadou soutěží. Probíhat budou ukázky první pomoci a hasičské techniky. Celá akce bude doprovázena živou hudbou.Posted: 2017-04-24 13:23:20