person_outline
search

Veletrh vědy 2017

Akce se uskuteční na výstavišti PVA EXPO v Letňanech.

Veletrh vědy je největší populárně naučná akce v ČR, která se uskuteční od 8. do 10. června 2017 na pražském výstavišti PVA EXPO Praha v Letňanech. Vstup a parkování v místě je zdarma!

Akce, kterou již třetím rokem pořádá Akademie věd ČR, se bude i letos zabývat vědou ve všech jejích podobách a nabídne svým návštěvníkům to nejzajímavější ze světa přírodních, technických, humanitních i společenských oborů. Novinky a zajímavosti zde na jednom místě představí více než 80 vystavovatelů (vědeckých pracovišť, firem, science center i univerzit).

Cílem Veletrhu vědy je nejen popularizovat vědu, ale také podpořit nábor nových studentů, uplatnění absolventů a rozvoj pedagogů. Najde zde zábavu opravu každý, koho baví objevovat nejnovější technické vychytávky, poznávat zákonitosti fungování přírody, kdo hledá svou vysokou školy či uplatnění jako absolvent nebo by chtěl v panelových diskuzích podebatovat se špičkovými odborníky o jejich každodenní práci. Na své si přijdou i ti nejmenší v koutku Veselé vědy. Díky rozsáhlému programu se tak Veletrh vědy stává komplexní událostí pro podporu vědy v ČR!
 Posted: 2017-04-24 13:15:42