person_outline
search

bannersokolka1

Halloween party v Aquacentru Šutka

V Praze dne 19. 10. 2016 – S příchodem podzimu a klesajícími teplotami vždy ke konci října přichází hned dva mystické svátky, americký Halloween a české Dušičky. Přijďte tedy tyto strašidelné svátky oslavit do Aquacentra Šutka.

Přijďte do Aquacentra Šutka a zažijte parádní den plný dýní, strašidel, pavučin, ale i soutěží a her, dárků pro všechny a programem pro malé i velké. Pro všechny dětské návštěvníky budou připraveny dárky a ti nejšikovnější mohou v soutěžích vyhrát volné vstupy do areálu Aquacentra Šutka nebo vouchery na kurzy beachvolejbalu v nedalekém Beachklubu Ládví.

Jak oslavit Halloween? Co trochu netradičně?
V neděli 30. 10. 2016 můžete s celou svou rodinou nebo přáteli vyrazit do Aquacentra Šutka a užít si báječnou Halloweenskou párty, jak se patří. Ve spolupráci s příspěvkovou organizací Osmička pro rodinu Městské části Praha 8 bude připraven zábavný program pro rodiny s dětmi. Ten odstartuje v 11:00 hodin.

Pro malé i velké je připraven bohatý program - děti budou soutěžit, hrát si a bavit se při dalších aktivitách. Také si společně zatančí na diskotéce a mohou vyhrát cenné dárečky za malování obrázků. Akce bude ukončena v 16:00 hod.Posted: 2016-10-22 07:13:17