person_outline
search

bannersokolka1

Zvláštním vlakem na adventní Křivoklát z Plzně

V sobotu 3. prosince se můžete svézt zvláštním vlakem z Plzně na Křivoklát, kde se konají na nádvoří hradu tradiční adventní trhy s nabídkou netradičního vánočního sortimentu a lákavého občerstvení.

Na hradě Křivoklátě se bude konat Královský Advent ve znamení lucemburských panovníků. Král Jan se přijede podívat na svého malého synka Václava (později přejmenovaného na Karla), poskytne audienci v Královském sále a na jeho počest bude uspořádán Koncert pro krále, v podání vokálně instrumentálního souboru Ludus Musicus. Na trzích můžete nakoupit rukodělné výrobky, vánoční speciality a spoustu dobrot od klobás, trdelníků, čerstvě pražené kávy až po medovinu.

Vlak vyjíždí z plzeňského hlavního nádraží v 8:25 hod., kam se večer opět vrací s plánovaným časem příjezdu v 18:30 hod. Na zpáteční cestě bude vlakem procházet anděl s hejnem čertů a všechny děti, které byly hodné, dostanou dárek.

Předprodej jízdenek na recepci SVČ Radovánek, Ledecká 23, Plzeň, tel. 739 220 534, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a v ČD centru na plzeňském hlavním nádraží.Posted: 2016-11-22 18:46:06