person_outline
search

bannersokolka1

Slet andělů a ohňostroj v Novém Boru

Za zvuku koled se Nový Bor rozzáří vánoční výzdobou již v pátek 25. listopadu. Malí i velcí, domácí i přespolní návštěvníci města sklářů se mohou těšit na čertovský průvod v čele s Mikulášem, oblíbený slet andělů, živý Betlém či ohňostroj.

Advent v Novém Boru zahájí zpěvem koled předškoláci z MŠ Srdíčko u slavnostně nazdobeného stromu na náměstí Míru v 16:30 hodin. Ve stejný čas otevře i vánoční poštovna, která doručí přání Ježíškovi. Lidé se také budou moci zaposlouchat se do vánočních písní pěveckého sboru Camella, jenž bude předskokanem poslů nebes.

Ti vylétnou v 17:00 hodin ze 40 metrů vysoké věže kostela Nanebevzetí Panny Marie, aby na návštěvníky rozházeli velkou porci štěstí.

Chybět nebude ani tradiční průvod Mikuláše a jeho družiny v podání novoborských ochotníků Nopoď, rozsvícení vánoční výzdoby a ve finále závěrečný ohňostroj. V průběhu akce mohou lidé nosit pamlsky pro zatoulané psy a kočky k jejich speciálnímu stromku, který bude stát v blízkosti tribuny.Posted: 2016-11-22 17:21:21