person_outline
search

bannersokolka1

Putování za Ježíškem v Hradci Králové

Vánoce se nezadržitelně blíží. Nasajte sváteční atmosféru při procházce městem, pro vaše ratolesti jsme pak připravili oblíbené Putování za Ježíškem. Na závěr putování je pro vás v Městské hudební síni v Hradci Králové připraven malý dárek v podobě hudebního vystoupení.

Pojďte se, děti a dospěláci, společně seznámit s vánočním příběhem. Nasajte spolu s námi sváteční atmosféru a nalaďte se na příchod Ježíška tak trošku pohádkově. V Putování za Ježíškem se děti během procházky městem seznámí s vánočním příběhem prostřednictvím oblíbených maňásků. Pro dospěláky je připraveno Putování vánočním Hradcem - komentovaná procházka zimním městem se sváteční atmosférou.

Sraz malých i velkých návštěvníků je vždy u Turistického informačního centra na Velkém náměstí, kde rovněž můžete zakoupit vstupenky.

Všechny vás srdečně zveme v předvánočním čase na společnou procházku Hradcem Králové, během které se seznámíme s vánočním příběhem a dozvíme se, jak to s tím Ježíškem vlastně bylo.

Oblíbení maňásci budou dětem vyprávět pohádky, seznámí je s příběhem vánoc a nakonec jim nadělí sladký dáreček.  

Termíny:

11. 12. a 18. 12. 2016 od 10:00 hodin. Sraz u TIC na Velkém náměstí v Hradci Králové.

Program je vhodný pro rodiny s dětmi od 3 do 6 let. Rezervace vstupenek nutná.

S platnou vstupenkou na Putování za Ježíškem mají dospělí v tento den 50% slevu na vstup na Bílou věž, děti zdarma. Předprodej bude ukončen vždy v pátek před konáním akce. Počet účastníků je omezen na 25 osob.Posted: 2016-12-05 11:26:46