person_outline
search

bannersokolka1

Adventure Night na Dolní Moravě

Téměř hodinová show v podání lyžařské školy, začíná ve 20:00 hodin u lyžařského vleku Kamila naproti hotelu Vista. Na této jedinečné akci spatříte například maskota resortu Mamutíka na lyžích, demo jízdy lyžařské školy, fire show, laser show, Superheroes Night show, freestylové exhibice.

Viděli jste už někdy představení skrývající se pod tajemným názvem Adventure night? Ne? To je ale velká chyba. Tahle jedinečná noční show vás ani o studené zimní noci na Dolní Moravě nenechá chladnými.
 

Freestyle exhibice, žongléři s ohněm, laserové efekty i tančící rolby

Čeká vás nezapomenutelná noční show, během které představí své umění instruktoři s nacvičenými demojízdami ve formacích nebo při freestyle exhibicích. Pak vystoupí žongléři s ohněm a jejich artistické kousky ještě umocní laserové a světelné efekty. Uvidíte i naše zkušené rolbaře, kteří roztočí své stroje Pistenbully 600 do sehraného tance, a chybět nebude ani maskot resortu Mamutík na lyžích. Celou akci přitom komentuje zkušený moderátor a nenásilně doplňuje hudební podkres.

A teď to hlavní. Show začíná v zimní sezoně pravidelně každou sobotu ve 20:00 u lyžařského vleku Kamila naproti hotelu Vista. Tak přijďte.

        

Stylové zakončení Adventure night – afterparty přímo na svahu

Po skončení show si můžete dopřát pár horkých drinků během oblíbené afterparty přímo na svahu. Tím to ale zdaleka nekončí. Akce se poté ještě přesouvá do Aprés Ski „Kulaté peklo“ v areálu U Slona, kde probíhají Happy hours na vybrané drinky.
 

Letošní Adventure night položí tu loňskou na lopatky

V loňské sezóně proběhlo celkem 10 nočních show a letos to bude ještě větší a divočejší jízda. Připravujeme totiž řadu vychytávek a dalších vylepšení. Od loňské sezóny byl navíc program obohacen o zcela nové prvky v programu, uchvacující exhibice a vizuální efekty.


Posted: 2016-12-08 17:12:50