person_outline
search

bannersokolka1

Adventure Night na Dolní Moravě

Slyšeli jste už někdy název Adventure Night? V zahraničních lyžařských střediscích jste se s tímto názvem již možná setkali. Tyto akce jsou známe především v Rakousku, kde probíhají již několik let. Relax & sport resort Dolní Morava je prvním kdo podobnou akci v České republice pořádá.

Čeká vás nezapomenutelná noční show, během které představí své umění instruktoři s nacvičenými demojízdami ve formacích nebo při freestyle exhibicích. Pak vystoupí žongléři s ohněm a jejich artistické kousky ještě umocní laserové a světelné efekty. Uvidíte i naše zkušené rolbaře, kteří roztočí své stroje Pistenbully 600 do sehraného tance, a chybět nebude ani maskot resortu Mamutík na lyžích. Celou akci přitom komentuje zkušený moderátor a nenásilně doplňuje hudební podkres.

A teď to hlavní. Show začíná v zimní sezoně pravidelně každou sobotu ve 20:00 u lyžařského vleku Kamila naproti hotelu Vista. Tak přijďte.
 

Stylové zakončení Adventure night – afterparty přímo na svahu

Po skončení show si můžete dopřát pár horkých drinků během oblíbené afterparty přímo na svahu. Tím to ale zdaleka nekončí. Akce se poté ještě přesouvá do Aprés Ski „Kulaté peklo“ v areálu U Slona, kde probíhají Happy hours na vybrané drinky.
 

Letošní Adventure night položí tu loňskou na lopatky

V loňské sezóně proběhlo celkem 10 nočních show a letos to bude ještě větší a divočejší jízda. Připravujeme totiž řadu vychytávek a dalších vylepšení. Od loňské sezóny byl navíc program obohacen o zcela nové prvky v programu, uchvacující exhibice a vizuální efekty.

Takže pamatujte – v sobotu to vypukne. Nenechte si ujít tento jedinečný zážitek a přijeďte na Dolní Moravu!Posted: 2016-12-08 17:10:33