person_outline
search

bannersokolka1

Dobro+Ty pro charitu

Prosincový termín akce „Dobro+Ty pro charitu“ bude skutečně mimořádný. Návštěvníci Nákupní Galerie Myslbek budou opět mít možnost podpořit nákupem vynikajícího pečiva dobrou věc.

I v adventním čase se mohou návštěvníci Nákupní Galerie Myslbek zapojit do stále populárnější akce, zpříjemnit si nákupy či zakoupit snídani nebo svačinu a současně přispět na charitu. K dispozici jsou exkluzivní bezlepkové koláče od pekařství Domácí dobroty bez lepku a slané kvasové či sladké pečivo z pekařství Jan Mašek.

„Dobro+Ty pro charitu“ budou v pasáži Myslbek mezi Ovocným trhem a ulicí Na Příkopě probíhat 15. prosince opět celý den. Od 16. hodiny pak svou hereckou kolegyni a patronku projektu Evu Čížkovskou přijdou podpořit představitelé oblíbených postav ze seriálu FTV Prima „Ohnivý kuře“. Dobré věci tak přispějí například Libuška Švormová, Richard Tesařík, Zdeněk Vencl, Ivy Hoang a Regina Řandová.

Výtěžek z nákupu dobrot putuje vždy na pomoc konkrétní osobě se zdravotním postižením. V prosinci budeme pomáhat 12letému Jirkovi, kterého trápí nervosvalové progresívní onemocnění - spinální muskulární atrofie. Potřebuje elektrický vozík do interiéru.Posted: 2016-12-13 10:39:36