person_outline
search

bannersokolka1

Spa a Wellness Hotel Francis Palace Františkovy Lázně

Hodláte strávit ve Františkových Lázních léčebný pobyt, aktivní dovolenou či relaxační víkend? Wellness a Spa Hotel Francis Palace vám pro tyto příležitosti nabízí neopakovatelné zážitky.

Hotel Francis Palace se nachází v klidné části Františkových Lázní, mezinárodně vyhledávaného lázeňského města již od dob vlády Františka Josefa I. Františkovy Lázně jsou vyhledávané pro 22 druhů nezaměnitelných minerálních pramenů, o kterých se první písemné zmínky dochovaly již z roku 1502. Jeden z nich, pramen Štěpánka, je využíván při léčebných procedurách hotelu.

Víkendové wellness pobyty jsou zaměřeny na aktivní odpočinek a zlepšení vaší tělesné pohody. Podle své chuti si zvolte kombinaci zdravé stravy, léčebných procedur a pohybových aktivit. Na vaše přání je možné program doplnit dalšími procedurami, výlety do okolí nebo sportovními aktivitami.

Kapacita hotelu je 36 dvoulůžkových a 6 jednolůžkových elegantně zařízených pokojů. Léčebné procedury zahrnují bazén, různé druhy koupelí. Volný čas můžete trávit v restauraci s kavárnou nebo na letní a zimní terase. Hostům slouží i přilehlá zahrada s posezením a fontánkou minerální vody.

Hostům je k dispozici recepce, směnárna a výtah. Přímo v hotelu se nachází kadeřnictví, kosmetika, pedikúra a manikúra.V hotelové restauraci servírujeme české a mezinárodní speciality. V rámci léčebných programů připravujeme i dietní stravu. Hostům je k dispozici salátový bar. Hotel nabízí i golfové balíčky s wellness nabídkou a ubytovánímPosted: 2016-12-16 11:52:58