person_outline
search

bannersokolka1

Best Bowling Centrum na Praze 5

Best Bowling Centrum je jedno z největších bowlingových center s restaurací v Praze a středních Čechách, které nabízí komplexní služby pro amatérské i profesionální hráče. Provozovna se nachází v prvním patře Obchodního centra Metropole v pražské městské části Zličín.

V Best Bowlingu v prvním patře Obchodního centra Metropole na vás čeká milá a profesionální obsluha, která se postará o maximální komfort při vaší hře. Dvanáct moderních drah značky AMF je na té nejvyšší technické úrovni. Centrum má k dispozici sportovní mazačku - stroj na přípravu drah, který zajistí maximální spokojenost jak amatérům, tak hráčům lig a turnajů. Pro ty nejmenší je na všech drahách možnost zvednutí automatických mantinelů, které jim zaručí 100% úspěšnost hodu.

K dispozici jsou zde mimo 12 bowlingových drah také 2 kulečníky, skvělá kuchyně a restaurace až pro 150 osob. Prostory jsou jak kuřácké, tak i nekuřácké. Best Bowling Centrum se zabývá též organizací firemních večírků a oslav, které připraví na míru dle požadavků zákazníka.Posted: 2016-12-17 01:06:43