person_outline
search

bannersokolka1

Masters of Rock 2017 Vizovice

Příznivci tvrdého rocku mají v kalendáři červeně vyznačený termín 13. až 16. července, pro vizovický festival Masters of Rock. Německá metalová legenda Running Wild, zpěvák americké skupiny Mötley Crüe Vince Neil a skupina Zakk Sabbath se stanou hlavními taháky vizovického festivalu.

Festival Masters of Rock - o tom, že to bude opět letní mega nálož skvělé muziky, není pochyb! Přesvědčí vás o tom ve Vizovocích nejedna velká, zářivá hvězda světového metalu či rocku, doplněná českou hudební špičkou!

Již 24.ročník představí desítky metalových a rockových kapel. Na festival lze zakoupit permanentku i jednodenní vstupenky.

Hudba nebude to jediné, proč se vydat na „Masters.“ Pro návštěvníky budou připraveny pivní stany, hospůdky, kavárny, čajovny, obchůdky se suvenýry, tetovací studia, piercing, body-painting, zábavní a herní zóny, adrenalinové sporty, bungee jumping, exkurze do Likérky R. Jelínek s ochutnávkami a mnoho dalších lákadel.

Festivalový areál je vybaven WC a sprchami, a desítkami stánků s tím nejširším výběrem občerstvení. Stanování bude zdarma.Posted: 2016-12-18 10:04:54