person_outline
search

bannersokolka1

Letenská husa 2016 a košt svatomartinského vína - 11. ročník

Tradiční akce Národního zemědělského muzea spojená s ukázkami starých českých řemesel a zručností, prezentacemi, ochutnávkami a prodejem gastronomických specialit a svatomartinských a mladých vín, stánkovým prodejem, hudebními produkcemi se koná 11. listopadu v Praze na Letné.

Na Letné se otevřou dveře Národního zemědělského muzea, kde si návštěvníci akce mohou zdarma prohlédnout všechny aktuální expozice a výstavy. K vidění budou dále ukázky ukázky starých českých řemesel a uměleckých prací. Nepomucké kuchařinky budou zdobit posvícenské hnětýnky.

Největším lákadlem však budou gastronomické zážitky – například ochutnávky husích a dalších specialit, nebo degustace vín z produkce předních moravských a českých vinařů. K dotvoření správné atmosféry zahraje cimbálová hudba. Dále proběhnou ukázky starých řemesel a uměleckých činností, práce modelářů apod. Pro děti je připravena trampolína, loutkové divadlo, malování na obličej nebo tvůrčí dílna.

Připravili jsme pro vás také řízenou degustaci svatomartinských a mladých vín předních moravských a českých producentů, prezentace, ochutnávky a prodej vína a různých gastronomických specialit.Posted: 2017-01-08 07:38:04