person_outline
search

bannersokolka1

Grand Restaurant Festival 2017

Osmý ročník Grand Restaurant Festival 2017 probíhá od 15. ledna do 28. února 2017 a je do něj zapojeno téměř 100 restaurací ve všech krajích České republiky. Ty si připravily shodně tři různá degustační menu, které si můžete předem objednat a zaplatit.

Grand Restaurant Festival probíhá přímo v interiérech vybraných podniků z gastronomického průvodce Maurerův výběr Grand Restaurant. Lidé mohou ochutnat luxusní delikatesy za zvýhodněné festivalové ceny.

Šéfkuchaři prestižních restaurací z vydání Maurerova výběru Grand Restaurant nabízí zvýhodněné degustace od 250 Kč v kategoriích Gastronaut, Terroir a Inspirace. Výjimečnou ingrediencí festivalu je pokrm ve stylu "Taste-Waste". Jen v Evropě se promrhá téměř 40% všech potravin a surovin. Ani nám to není jedno! Během festivalu ochutnáte jak plýtvání vnímají významní šéfkuchaři z celé ČR.

Jedná se již o osmý ročník této ojedinělé gastronomické akce, kterou pořádají organizátoři úspěšného projektu Prague Food Festival. Myšlenkou festivalu je umožnit komukoliv, kdo má zájem o kvalitní gastronomii, aby navštívil nejlepší a zároveň leckdy dražší podniky této země, a to za symbolické ceny. Hostům GRF by nemělo být jedno, co si dávají do pusy. Součástí festivalu jsou již zmíněné Mňam Balíčky, Busy a Vlaky, které navazují na projekt Mňam Tour - cestování za jídlem.Posted: 2017-01-09 11:49:03