person_outline
search

bannersokolka1

Global Service Jam Prague 2017

Global Service Jam je mezinárodní událost, která se bude konat po celém světě během jednoho víkendu (17. – 19. února 2017) a letos opět i v Praze. Této akce se účastní více než 3000 lidí z celého světa na více než 100 různých místech v Evropě, Severní a Jižní Americe a v Austrálii.

Cílem této největší světové události, která je věnovaná servise designu, neboli designu služeb, je zapojení kreativity všech účastníků, kteří v jednotlivých týmech vytvoří návrh služby, která může přinést významnou změnu jak pro jednotlivce, tak třeba i pro celé lidstvo. Hlavní filozofií této akce je o problémech a jejich řešeních jen nemluvit, ale řešit tvořením.

Společného tvoření – „džemování“ – se může zúčastnit kdokoliv, kdo má zajímavé nápady a cit pro potřeby druhých. „Džemaři“ (z anglického Jammers) se sejdou v Praze v pátek 17.2.2017 odpoledne, kdy se dozví všichni najednou téma letošního ročníku a v následujících 48 hodinách za podpory inovačních designérů v malých týmech spojí síly a pokusí se „nadesignovat“ novou službu, která má potenciál vyřešit každodenní problémy, kterým lidé čelí po celém světě.

Místo konání: Štefánikova 32, Praha 5
 Posted: 2017-01-09 18:00:10