person_outline
search

bannersokolka1

Domácí zabíjačka v restauraci Rebel Wings

Domácí zabíjačka v restauraci Rebel Wings – zabíjačkový brunch stylem sněz co můžeš – all you can eat za pouhých 399,- Kč. Od soboty 21.1. 2017, každý víkend, jsme pro vás připravili zabíjačku v restauraci Rebel Wings a to formou buffetové nabídky.

Všechny uvedené dobroty jsou domácího původu a věříme, že vám budou chutnat.Budou nabízeny studené předkrmy – vepřový bok v paprice a chilli, paštiku, škvarkovou pomazánku, huspeninu atd.

Klasické teplé zabíjačkové speciality – jitrničky, jelita, prejt, zabíjačkový guláš, ovar, zabíjačková polévka – prdelačka atd.K těmto zabíjačkovým specialitám budeme servírovat – zelí, výborný kváskový chléb, šťouchané brambory, vejmrdu – čerstvý křen s jablky atd.No a aby to nebylo jen o mase, připravili jsme pro vás jako dezert, opět vše domácí, jablka v županu a dukátové buchtičky s vanilkovým krémem.

Aby vám ty zabíjačkové pochutiny pěkně klouzaly, jako bonus bude pro vás připraveno pivo Rebel z havlíčkobrodského pivovaru Grep citron za bezkonkurenční ceny 0,3l za 5 Kč a 0,5l za 10,- Kč.

Děti do 1,20 m výšky mají cenu poloviční, tj. 199,- Kč. Pokud by vás přišlo víc a někdo neměl na zabíjačku chuť, může si objednat z klasického jídelního lístku, který bude hostům k dispozici.Posted: 2017-01-10 17:56:41