person_outline
search

bannersokolka1

Plavecký bazén Nová Paka

V Nové Pace se můžete přijít zaplavat a relaxovat do nového plaveckého areálu. Vnitřní bazén má délku 25 m a teplota vody dosahuje 28°C. Dále zde naleznete vířivý bazén, rekreační bazén a několik vodních atrakcí. Nechybí ani parní kabina.

Koupaliště je tvořeno v kryté části plaveckým bazénem, rekreačním bazénem s brouzdaliště a vířivým bazénem, jejich strojním zázemím a vybavením pro návštěvníky a personál koupaliště. Plavecký bazén je nerezové konstrukce obdélníkového tvaru, s rozměry 25 x 8 m s hloubkou 1,2 – 1,6 m. Bazén se provozuje s teplotou vody max. 28°C.

Vířivý bazén má nerezovou konstrukci o čtvercovém tvaru 3,5 x 3,5 m s hloubkou 1,1 m a s teplotou vody max. 34°C. Ve vířivce jsou vodní masážní trysky v opěrátkách a podsedácích sedátek a vzduchové atrakce v lůžku a sedací části sedátek po obvodu a středová dnová vzduchová perlička.

Rekreační bazén je v kompaktu s plaveckým bazénem. Rekreační část je do L s hloubkou vody 0,9 m. Z rekreační části je ještě oddělené brouzdaliště. Bazén se provozuje s teplotou vody 30°C.
 

Vodní atrakce a parní kabina

V rekreačním bazénu najdete masážní lavici, dnový vzduchovač, dětskou skluzavku Cobra, skrápěnou vodou z cirkulace. V brouzdališti je nerezová skluzavka ve tvaru zvířátka. Ve vířivce nechybí masážní sedátka – tvořená sedací částí s perličkovou vzduchovou masáží a vodními masážními tryskami vedenými do opěrátek k masáži bederní části zad a do podsedáků pro masáž lýtek nebo trubkové lůžko. 

Parní kabina je přístupná z ochozu bazénové haly po projití předsíně. Kabina je
obložená keramikou se stupňovitou lavicí. V předsíni jsou tři sprchy - jedna ochlazovací se studenou vodou a dvě očistné s teplou vodou. Kabina má kapacitu 10-15 osob. Teplota v parní komoře max. 52°C.Posted: 2017-01-24 16:54:43