person_outline
search

bannersokolka1

Národní divadlo moravskoslezské - Pohádková Noc s Andersenem v divadle

Ateliér pro děti a mládež se společně s Národním divadlem moravskoslezským letos již potřetí zapojí do celostátní literární akce Noc s Andersenem! V pátek 31. března je pro dvacet dětí ve věku od šesti do deseti let připravena v Divadle Antonína Dvořáka pohádková noc…

Knihy a divadlo… Soupeři televize a počítače! K tomuto boji se přidává také Ateliér pro děti a mládež při NDM ve spolupráci s Národním divadlem moravskoslezským – již potřetí se společně totiž připojují k celorepublikové akci Noc s Andersenem.
 
V pátek 31. března je pro malé čtenáře připravena v Divadle Antonína Dvořáka pohádková noc – noční dobrodružství v podobě her a soutěží rámované příběhem Ošklivého káčátka.
 
A v čem bude „divadelní Noc s Andersenem“ výjimečná? „Děti budou mít možnost navštívit prostory zákulisí divadla, do kterých se běžný divák dostane pouze zřídka – divadelní zkušebnu, baletní sál, šatny herců, jeviště a spoustu dalšího. Samozřejmostí je také již tradiční nocování ve foyeru divadla a pohádka na dobrou noc.
 
. Program pro děti totiž připravují divadelní lektorky NDM ve spolupráci s herci ze souboru činohry Národního divadla moravskoslezského.

 
Noc s Andersenem začíná v pátek 31. března ve 20 hodin v Divadle Antonína Dvořáka.Posted: 2017-03-27 17:59:21