person_outline
search

bannersokolka1

Velikonoce v Zoo Brno

14.–17. dubna připravila brněnská zoo pro návštěvníky bohatý program. Své umění ukáže mistr sklář a mistr řezbář a jejich řemeslo si budou moci vyzkoušet i děti.

Od pátku do pondělí předvedou své umění mistr sklář a mistr řezbář, v pondělí uvidíte ukázku stříhaní ovcí. Pro děti budou v pátek a v sobotu připravené tvořivé dílničky, kde si vyzkouší například tradiční i netradiční zdobení vajíček, výrobu velikonočních ozdob a seznámí se s postupem pletení pomlázky. 

Na neděli jsme nachystali zábavnou soutěžní stezku. V pondělí se můžete zapojit do oblíbeného hledání vajíček v areálu zoo a focení s živými kuřátky. Na své si přijdou i dospělí, pro které budou připravené stánky s velikonočními specialitami, tradiční keramikou a prodej kraslic.

V sobotu se navíc koná charitativní jarmark. Stánky a atrakce budou rozmístěné po celé zoo, mapku s podrobným popisem dostane každý návštěvník při koupi vstupenky. Oslavy Velikonoc v Zoo Brno budou za každého počasí od 9 hod. do 18 hod.
 
Pro dospělé budou připravené velikonoční speciality a nebudou chybět ani komentovaná krmení oblíbených zvířat. Velikonoce v brněnské zoo si rozhodně nenechte ujít!
 Posted: 2017-04-12 11:56:58