person_outline
search

Vinice na Kampě

Objevte talent našich a evropských vinařů s Vinicí na Kampě! Na Kampě v Praze představí to nejlepší od našich a evropských vinařů společně s řadou delikates.

Pražská Kampa je již řadu let dějištěm mnoha vyhledávaných gastronomických akcí a letos podruhé přivítá také vyhlášené producenty českého a moravského vína.  ávštěvníci budou mít příležitost se setkat a pohovořit přímo s producenty jednotlivých značek vín a dozvědět se více o českých vinařských tradicích.

Vinice Na Kampě chce prezentovat české výrobky v přátelské a příjemné atmosféře.
V současné době má české víno a také česká kuchyně více a více co nabídnout a tento trh je zde od toho, aby představil tyto skvělé produkty všem a ne jen odborníkům.
Samozřejmě zde budou prezentována především vína z Moravy, ale mimo to i sýry, maso a další delikatesy od drobných výrobců, kteří mohou v současnosti konkurovat velkým a známým výrobcům z Itálie, Francie...

Vzhledem ke geografické poloze České republiky a zemím ji obklopujícím, uvítá Vinice na Kampě také vína a speciality z ze Slovenska, Maďarska a Rakouska.Posted: 2017-05-24 08:38:53