person_outline
search

bannersokolka1

Dyzajn market na piazettě Národního divadla - zima 2016

Druhý prosincový víkend se Dyzajn market poprvé rozprostře na Náměstí Václava Havla. Dva víkendy 10.-11.12. a 17.-18.12) po sobě se až 300 designérů, autorů, tvůrců a výtvarníků sejde pod jednou “střechou” a představí svoji tvorbu široké veřejnosti.

Během víkendů 10. - 11. 12. a 17. - 18. 12. 2016 se na piazettě Národního divadla uskuteční Dyzajn market. Největší výběrová open-air prodejní výstava autorské tvorby Dyzajn market představí přes 300 českých a zahraničních designérů i tvůrců.

Prožijte letošní vánoční nákupy trošku jinak - originálně, a vyhněte se přeplněným obchodním centrům. Shánění dárků si můžete zpříjemnit a v klidu vše nakoupit na jednom místě bez strkanic, dlouhých front, a navíc na čerstvém vzduchu. Nadělte pod stromeček poctivý design, zahřejte se svařákem a zhlédněte módní přehlídky, koncerty, divadelní představení. Vlastní dyzajnerská kolekce Limitovka, velký dětský koutek, skvělé jídlo a pití. To vše bezbariérově a zdarma.

Po oba víkendy bude na Náměstí i 13 pečlivě vybraných stánků s jídlem a pitím. Herbert sirupy (adventní víkend 10. - 11. 12.) a nebudou chybět ani tradiční coffee-blogeři z ILoveEspresso se svařeným vínem i kávou, která v rukách baristů vzniká bleskovou rychlostí a přesto v nejvyšší kvalitě.

Těšit se můžete také na workshopy nejen pro děti ve vyhřívaném stanu. První víkend 10. - 11. 12. se budou skládat origami jeřábi na stromeček “splněných přání” pro dětský domov. Dále bude tento víkend poprvé představena předvánoční dílna, kde s dětmi zvládnete kompletní přípravu na Vánoce: Napíšete společně dopis Ježíškovi, vyrobíte ozdobu na stromeček a nakonec vše zabalíte do vlastnoručně vyzdobeného balicího papíru.Posted: 2016-12-12 10:07:13