person_outline
search

bannersokolka1

Motokrosový přebor Čech Motul Cup - Stříbro

Terén sv. Petra ve Stříbře, závodiště s nejdelší tradicí v tuzemsku, hostí motokrosový přebor Čech MOTUL CUP 2016. Diváci se mohou těšit na atraktivní podívanou a kvalitní konkurenci české špičky. Finálový závod celého seriálu s velkými skoky přes silnici!

Motokrosová neděle bude mít na terénu ve Stříbře na Plzeňsku nabitý program. Celodenní akce začne již v 8 h volnými tréninky, po 10. h se rozběhnou kvalifikace a od 12:45 h se začne servírovat bohaté závodní menu. Soutěžit se bude na celé velké dráze včetně nervy drásajících skoků přes silnici!

Představí se závodníci hlavních přeborových kubatur MX1, MX2 a Veterán. Vloženými závody budou pohárové třídy Hobby a Veterán Klasik. V MX1 na startu elitní piloti Bartoš, Smítka, Weschta! Připraveny rozhovory a autogramiáda.

Vše doplní typický komfort Terénu sv. Petra – pohodlný příjezd, parkování a přístup na závodiště, informační bulletin, unikátní výhled na celou trať, profesionální ozvučení a komentář k závodu, bohatá nabídka občerstvení anebo volný vstup do depa!

U nás si poslední motokros sezóny opravdu užijete!Posted: 2016-10-21 09:57:19