person_outline
search

bannersokolka1

Vyrobeno s láskou – Handmade Christmas na zámku v Litomyšli

Jestli máte každoroční problém s vánočními dárky, zkuste je letos vyrobit sami. Třeba se inspirujete zajímavými výtvarnými technikami, nebo si je přímo vyzkoušíte na nové kulturní akci s názvem Vyrobeno s láskou, aneb Handmade Christmas.

Na veletrhu na zámku Litomyšl s názvem Vyrobeno s láskou – Handmade Christmas, bude možné si vyrobit vlastní ozdoby, nebo se inspirovat na vánoční dárky. Součástí akce bude také dětská dílna. Na zahřátí se chystá nejen originální zámecký punč.  

Jednotliví výtvarníci vás rádi uvítají ve dnech 3. a 4. prosince 2016 vždy od 10:00 do 16:00 v renesančních sálech v přízemí litomyšlského zámku. Akce je bezbariérově přístupná.

Připravena je také Ježíškova dílna pro malé šikulky a na zahřátí originální zámecký punč podle historického receptu. Vyrobeno s láskou je přístupné zdarma, jen výroba dětských dárků v Ježíškově dílně je zpoplatněna. Partnerem akce je český výrobce psacích a kreslicích potřeb Centropen.

Během těchto dní se návštěvníci mohou těšit také na mikulášské Zámecké sklepení v moci pekelné. V neděli 4. prosince 2016 bude připraven také malý adventní jarmark v předzámčí.Posted: 2016-11-02 12:54:00