person_outline
search

bannersokolka1

Adventní trhy na Kulaťáku

Advent na Farmářských trzích na Kulaťáku již od pátku 25.11. Adventní trhy na Kulaťáku každý pátek i sobotu! Vánoční dárky, stromky, ozdoby, drobné dárky z portálu Fler.cz, čerstvé ryby, kapři, dobová řemesla, svařák, hudba, vánoční atmosféra, to vše vás čeká na trzích v Dejvicích!

Po čtyři adventní pátky a soboty si můžete nakoupit farmářské a domácí dobroty na Adventních trzích na Kulaťáku. Čeká vás klasický bohatý sortiment -  občerstvení, svařené víno, zelenina, pečivo, sladkovodní i mořské ryby, maso, uzeniny, sýry, různé druhy cukroví (včetně bezlepkového), adventní věnce, květiny a sváteční vazby, vánoční ozdoby, stromky, chvojí a drobné dárky. Mezi vánočním sortimentem se objeví i různé druhy keramiky, přírodní kosmetika, dřevěné hračky, oblečení pro děti, dětské knížky, kuchyňské zboží, vykrajovátka nebo skleněné ozdoby. Nebudou chybět ani živé ryby nebo rybí polévka.
 
Pro děti je připraven každou sobotu vytápěný dětský koutek s programem Malý farmář. Děti si mohou vytvořit svíčky ze včelího vosku, sněhové vločky a řetězy na stromeček nebo vánoční ozdobné koule. V sobotu 3.12. bude dětem představeno živé dravé ptactvo.
 

Sváteční náladu navodí i doprovodný program

pátek 25. 11. od 16 do 18 hodin proběhne vystoupení ohnivé a LED show.
Předvánoční atmosféru podpoří kapely, které zahrají vánoční koledy nebo písně:
  • 26. 11. Kapela Dobré ráno blues band vystoupí s americkými bluesovými vánočními písněmi a zpěv doplní hrou na foukací harmoniku.
  •  3. 12. Harmonikář Pavel Mucha zazpívá a zahraje tradiční koledy.
  • 10. 12. Katka Vacková se svou kapelou zazpívá tradiční české koledy.
  • 17. 12. Hudební skupina Encuentro představí vánoční písně v latinskoamerickém podání.
 
Adventní Farmářské trhy na Kulaťáku se konají v termínech
25. a 26.11., 2. a 3.12., 9. a 10.12., 16. a 17.12. Vždy v pátek od 12 do 18 hodin a v sobotu od 8 do 14 hodin.


Posted: 2016-11-23 13:42:18