person_outline
search

bannersokolka1

Christmas Party Pardubice

Christmas party v Pardubicích je na české elektronické hudební scéně již legendou a den po letošních vánocích představí i nový hudební koncept Radia Kiss Delta stage.

25.12.2016 bude již tradičně pardubické výstaviště ABC hostit Christmas party, kterou vám nově od letošního roku přináší legendární festival elektronické hudby Svojšice. Na dvou pódiích Christmas Party představí umění mnoha špičkových českých DJů a nebude chybět ani argentinská techno špička!

Headlinerem Finlandia main stage je mistr techna Argentinec Adrian Hour. V průběhu posledních pár let se ze své domovské Jižní Ameriky vypracoval až na mezinárodní hvězdu světového formátu. Každý víkend vystupuje na eventech po celém světě pro mnohatisícové davy fanoušků a je excelentním producentem, jehož tvorba je hrána respektovanými umělci. Letošní vánoce přijal naše pozvání a vystoupí na Finladnia techno main stage na Christmas Party!

Můžete se těšit i na speciální vánoční techno, které ve svých setech namíchají DJka Lucca, Džejár, Kaisersoze, K.Sandra, Chief!Mama a Luke Nova.

Druhé hudební pódium Radio Kiss Delta pro letošní rok uvede nový hudební koncept.Posted: 2016-11-24 07:24:10