person_outline
search

bannersokolka1

Rally Show a Autosalon Show 2017 v Hradci Králové

Devátý ročník Rally Show a Autosalon Show se uskuteční na duálním okruhu CzechRing. Nejlepší jezdci motorsportu se v termínu 9. – 10. května 2017 znovu představí na letišti v Hradci Králové.

Festival motorsportu - rally, formule, drifty, offroad a legendy na závodní dráze i v depech. Největší český autosalon nabídne divákům svezení po závodním okruhu, offroad dráze i technické zajímavosti z historie a budoucnosti automobilů. Tato mezinárodní show je jedinečnou příležitostí pro malé i velké motoristy, kteří chtějí sami nahlédnout do zákulisí automobilových závodů. 

Nezapomenutelné zážitky na vlastní kůži budou jedním z lákadel letošního ročníku. Jízdu ve většině závodních speciálů na rally duálním okruhu se skokem přes most, v okruhových speciálech nebo v extrémním terénu bude možné za kredity vyzkoušet přímo na místě. Rychlost zažijí návštěvníci i v nejnovějších modelech aut. Opravdové dětské závodní stroje vybavené bezpečnostními prvky si otestují i nejmenší závodníci. Ti odvážní se svými rodiči pocítí jaké to je převrátit se s autem na střechu nebo řídit formuli 1 na simulátorech.

Autodrom Hradec Králové - CzechRring nabízí moderní závodní 3D dráhu, kterou lze modifikovat kombinacemi okruhů A, B a C. CzechRing je charakteristický svojí neopakovatelnou atmosférou, pestrostí a zábavnými pasážemi po celé trati, ale především svoji variabilitou umožňující nabídnout vždy něco nového. Další prodloužení dráhy je možné o šotolinové pasáže. Posted: 2016-12-15 15:01:06