person_outline
search

bannersokolka1

Otevření Pumptracku Modřany

Městská část Praha 12 zve na otevření nové pumptrackové dráhy s ambasadorkou Evou Samkovou, s jehož ideou přišel juniorský snowboardcrossový rider Matyáš Kulich.

Přijďte si vyzkoušet zda předjedete české snowboardcrossové reprezentanty. Akce není omezená věkově. Jízdu zvládnou i nejmenší a dokonce i jejich rodiče. Po pumptrackové dráze se můžete spustit na kole, koloběžce, bruslích, longboardu a skateboardu. Jedná se o klopené zatáčky s boulemi, které se jezdec snaží projet tak, aby zdokonalil styl jízdy a nemusel se přitom nijak odrážet. Uzavřený okruh je navíc nízkoprahový, vyzkoušet jej tak může skutečně kdokoli. Tato dráha v Pertoldově ulici je celkově sedmou na území České republiky.

Na co se můžete těšit?
Česká Snowboardcrossová reprezentace, spousty stánků, soutěže, pořádný DJ, super parta lidí, testing longboardů, možnost vyzkoušet si zda dokážeš předjet členy české SBX reprezentace.

Co si vzít sebou?
Kolo, skateboard, longboard, brusle, koloběžky. Nezapomeňte na CHRÁNIČE

Program: (začátek: 14:00 hodin)

  • Exhibice Eva Samková, Matyáš Kulich, Czech SBX Team
  • Autogramiáda Eva Samková
  • Trénink s olympijskými trenéry Marek Jelínek a Jakub Flejšar
  • Půjčovna longboardů

Po celou dobu bám jsou k dispozici členové reprezentačního teamu, kteří Vám řeknou jak na to, stánky se sportovním příslušenstvím a WC.

Jak se tam dostanete?
Autobusy: 150, 253
Zastávka Pavelkova od zastávky zhruba 3 minuty chůze do ulice Pertoldova 3314/9
Parkování zajištěno na nedalekém veřejném parkovišti.Posted: 2016-11-25 17:30:30