person_outline
search

bannersokolka1

Enrique Iglesias poprvé v České republice

Do České republiky míří španělská popová megastar, která k nám doposud ještě nezavítala. Řeč je o Enrique Iglesiasi, jenž má na svém kontě více než sto šedesát milionů prodaných nosičů a do Prahy přijede v rámci turné Sex and Love.

Sex and Love na podporu stejnojmenného alba je dvanáctým koncertním turné zpěváka. Navštívil s ním již Ameriku, Asii, Afriku a nyní koncertuje po Evropě. V České republice však vystoupí poprvé. Show plná živého latinsko-amerického popu se uskuteční v neděli 18. prosince v pražské Tipsport Aréně. Obzvlášť fanynky se mají rozhodně na co těšit! Kromě energetické show je zpěvákovou tradicí vybrat z publika na pódium jednu z divaček, která následně zazpívá jeden ze svých oblíbených hitů společně s Enriquem.

Předprodej vstupenek je již zahájen. Vstupenky jsou však beznadějně vyprodány, zoufat ale nemusíte. Enrique pořádá také koncert ve vídeňské Stadthalle o čtyři dny dříve než v Praze, tedy 14. prosince, a vstupenky jsou stále k mání.
 
Biografie
Přestože jeho dětství bylo do jisté míry stvořené pro úspěch díky úspěchu jeho rodičů, nebyl En zhýčkaný a nevyužíval svého postavení. Po roce studia obchodní univerzity v Miami se nakonec rozhodl pro vlastní pěveckou dráhu. Ihned po natočení prvního alba, následoval obrovský úspěch, prodalo se více než 6 miliónů nosičů a Enrique získal ocenění Grammy. Předtím, než natočil první anglicky zpívané album, se stal známým především v latinském světě. Nejvíce jej proslavil song Bailamos, který natočil k filmu Wild Wild West, song se ihned stal hitem číslo 1 téměř na všech rádiích po celém světě. Nyní si na své konto může připsat alba ve čtyřech jazycích španělsky, anglicky, portugalsky a italsky. Oblibu si získal také na Taiwanu, Rusku a Středním východě.
 Posted: 2016-12-01 16:20:33