person_outline
search

bannersokolka1

Za 1 korunu do Techmanie v Plzni

Do Techmanie za 1 Kč na den! S permanentkou na rok 2017! Neomezený počet vstupů do všech expozic. Slevy na programy v laboratořích, dílnách a 3D Planetáriu. Sleva 30 Kč pro jednotlivce. Sleva 90 Kč pro rodiny. Další jednorázové bonusy.

Stovky interaktivních exponátů, gyroskop, 3D planetárium, programy v dílnách a laboratořích, krátké filmy promítané na obří interaktivní globus nebo zábavné vědecké show – to je Techmania Science Center v Plzni.

S vtipem představuje základní přírodní jevy a zákony, seznamuje se světem vědy a techniky a láká k experimentování. Nachází se v historických budovách plzeňské Škodovky. Za proměnu starých továrních hal v moderní centrum vědy a techniky získala několik ocenění v soutěži Stavba roku.

Dětská permanentka bude stát 360 Kč, dospělí zaplatí 660 Kč. Cena rodinné permanentky bude 1680 Kč. Návštěvníci díky permanentce zároveň získají slevu 30 Kč pro jednotlivce nebo 90 Kč pro rodinu na programy v laboratořích, dílnách a 3D Planetáriu.

Občerstvení

Při objevování vědy a techniky nezaškodí malá pauza na občerstvení – v našem baru nabízíme kávu, čaj, čokoládu, studené nápoje, něco malého na zub apod.

Obchod

Máte chuť pokračovat v poznávání i doma? Různé didaktické hry a hlavolamy si můžete zakoupit na naší recepci.Posted: 2016-12-12 07:47:08