person_outline
search

bannersokolka1

Předvánoční saunové ceremoniály v Aquacentru Šutka

Zpříjemněte si předvánoční čas se svými blízkými a přijďte si odpočinout a uvolnit se do Aquacentra Šutka na naše saunové ceremoniály. Ve čtvrtek 15. 12. 2016 prohřejte své tělo a zažijte zábavný relax v rámci předvánočních saunových ceremoniálů.

Zážitkové saunové ceremoniály se zkušenými saunéry na různá témata, kterými jsou například relaxační ceremoniál od moře, levandulový, Cesta na Hawai, Hot black a další, můžete vyzkoušet od 15:00 do 20:00 h. Program doplní také zábavná soutěž Windstorm Master - soutěž o nejsilnější mávnutí ručníkem o volné vstupy do Aquacentra. Nechte se hýčkat a navštivte saunu i páru Aquacentra Šutka!

Pojďte se na chvíli zastavit v předvánočním shonu a nabrat tolik potřebnou energii před vánočními svátky do Aquacentra Šutka na předvánoční saunové ceremoniály.

Profesionální saunéři vám představí techniky, díky nimž naleznete novou dimenzi saunování. Pomocí víření horkého vzduchu, polévání kamenů aromatickou přírodní esencí a díky dalším procedurám dostává saunování nový rozměr. Dne 15. 12. 2016 můžete opět vyzkoušet saunové ceremoniály v Aquacentru Šutka, nově ve čtvrtek.Posted: 2016-12-12 12:35:18