person_outline
search

bannersokolka1

Festival krátkých filmů Praha 2017

Nejlepší a nejinspirativnější krátké filmy z celého světa už pojedenácté míří do hlavního města. Představí se na 12. ročníku Festivalu krátkých filmů Praha, který se uskuteční v kině Světozor od 18. do 22. ledna 2017.

Desítky snímků diváci uvidí v již tradičních sekcích – v mezinárodní soutěži, v přehledovém programu aktuálních českých filmů nebo v sekci experimentálních filmů Labo.

Hlavním lákadlem letošního festivalu jsou filmy natočené na motivy povídek Neila Galmana, jednoho z nejpopulárnějších současných autorů fantasy.

I letos se navíc mohou zájemci těšit na populární Brutal Relax Show, kterou odmoderuje Simona Babčáková, na přehlídku aktuální české krátkometrážní tvorby i na snímky, které vznikly využitím nových technologií a neobvyklých postupů. Samozřejmě že chybět nebude ani pestrá mezinárodní soutěž. Na své si přijdou ale i ti nejmladší návštěvníci. V programu se i letos objeví sekce Pragueshorts dětem, jež je určená pro děti od 5 do 8 let a jejich rodičům.Posted: 2016-12-23 08:00:20