person_outline
search

bannersokolka1

Dětská utkání HC Sparta Praha

HC Sparta Praha už několik let pravidelně pořádá nedělní zápasy věnované speciálně dětem. Ty začínají už v 15:00 hodin, aby si je mohly užít celé rodiny i s těmi nejmenšími. Před zápasem je pro děti navíc připraven tematický doprovodný program s hrami a soutěžemi.

Mezi tradiční sparťanské akce se v posledních sezonách řadí dětská utkání. To první se konalo ještě v holešovické Tipsport areně, v minulém ročníku tomu tak bylo v O2 areně hned třikrát a malí příznivci vždy pomohli vytvořit skvělou a pokaždé vítěznou atmosféru. I podzimní duely proti Pardubicím a Hradci Králové byly věnovány dětem.

Vůbec poprvé se akce konala v roce 2014 při zářijovém utkání s Olomoucí v Tipsport areně, v němž Pražané zvítězili 3:1. A mladé publikum návštěvy Holešovic nelitovalo. Už před zápasem si děti mohly zahrát stiga hokej, vybarvit sparťanské omalovánky, zahrát si basketbal na minihřišti nebo se vyfotit se sparťanským maskotem. Pochutnali si také na sparťanských „eSíčkách“.

V O2 areně se v minulém ročníku konal dětský zápas hned třikrát. Kromě volných vstupenek za obrázek se sparťanskou tématikou si děti užily například nafukovací hřiště s florbalovými holemi, střelbu na branku, trampolínu, balónky, vláčky nebo tradiční pohádkový repertoár sparťanského DJ.Posted: 2016-12-30 14:22:59